ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Časté dotazy

1. Proč si mám koupit právě brýle Oakley?

Oakley® je jedna z předních světových sportovních značek. Značka vytvořená pro sportovce a aktivní lidi, oceňovaná mistry světové třídy z mnoha sportovních odvětví. Ideální spojení funkčnosti a designu, založené na více než třicetiletých zkušenostech a inovacích. Nadprůměrná kvalita zaručující nadprůměrné vidění a úspěchy ve sportu. Více než 600 patentů v oblasti technologií a designu. Pokročilé metody zaručující trvanlivost, lehkost a odolnost. Nesrovnatelná ostrost, citlivost a přesnost vidění (High Definition Optics®). Průkopnická technologie výměnných skel Oakley® SwitchlockTM. Volitelné barvy a funkce čoček – přizpůsobení provozovanému druhu sportu, počasí a intenzitě osvětlení. Pohodlí a trvanlivost přesných, patentovaných pantů. Ideální přizpůsobení brýlí bez bodů nadměrného tlaku (Three-Point Fit) u sportovních modelů. Možnost dioptrické korekce u slunečních brýlí – technologie Oakley® True DigitalTM. Nesrovnatelná ochrana proti UV a odolnost čoček proti poškození – záruka plné bezpečnosti.

 

2. Zjakého materiálu jsou brýle Oakley vyrobeny?

O MATTER

střikovaný a následně čištěný lehký materiál O MatterTM. Díky patentova- nému složení a technologii získáváme neobvykle odolné a současně pružné brýle. Materiál brýlí neztmavne pod vlivem slunečních paprsků.

C-5TM

Tento materiál je slitina pěti různých kovů, včetně např. hliníku. Odpovída- jící složení a poměry materiálů vytváří lehké, ale současně odolné kovové brýle.

ACETÁT

Ručně vytvářený několikavrstvý acetát umožňuje vytváření neobvyklých bare- vných kombinací a originálních vzorů. Acetát je hypoalergenní materiál. TITAN Ultralehký a neobvykle odolný materi- ál používaný také pro výrobu stíhaček. Titan umožňuje výrobu jedněch z nejo- dolnějších brýlí Oakley®.

UHLÍKOVÁ VLÁKNA

Trvanlivost garantována léty výzkumu a zkoušek v mnoha odvětvích sporto- vních inovací. Díky použité technologii, stranice vyrobené z uhlíkových vláken jsou velice lehké a pružné.

HLINÍK

Použití tohoto materiálu umožňuje vy- tváření originálních tvarů kovových brýlí nebo jeho spojování s různými druhy plastu. Další, neobvykle lehký, kovový materiál.

 

3. Mohu používat sportovní brýle Oakley , když nosím brýle a potřebuji dioptrickou korekci?

Ano. To je jeden z velkých argumentů, proč si zakoupit sportovní brýle Oakley. U většiny modelů lze řešit dioptrickou korekci několika způsoby. Například přímou korekcí, kdy zhotovené dioptrické brýle mají veškeré technologie, které si jen budete přát.Rádi Vám s touto problematikou poradíme na: info@sport-bryle.cz . Veškeré tyto možnosti realizujeme dle individuálních požadavků každého klienta.

 

4. Dají se pořídit do sportovních brýlí Oakley náhradní čočky?

Ano. Do všech sportovních brýlí Oakley lze přiobjednat náhradní čočky , u každého modelu je možnost výběru z dané škály náhradních čoček. O typech čoček , které lze doobjednat u konkrétního modelu Vás rádi budeme informovat : info@oak-bryle.cz

 

5. Jsou čočky ve sportovních brýlích Oakley něčím odlišné od jiných sportovních brýlí?

Ano. Všechny sportovní brýle Oakley jsou osazeny špičkovými čočkami se skvostnými technologiemi (ty jsou u různých typů čoček odlišné). Podrobnosti se dozvíte na našich stránkách, v oddělení Technologie.

 

6. Pokud si brýle zničím, například zlomím stranici, lze na ně objednat náhradní díly?

Ano, Servis brýlí Oakley je také na špičkové úrovni. Téměř veškeré díly a součástky na brýle Oakley jsou k dispozici a my Vám je objednáme, nemusíte si tedy při jejich poškození pořizovat brýle nové, ale jednoduše Vám je opravíme.

 

7. Co znamená , že jsou brýle polarizační? Jaké výhody polarizace přináší?

Výhody, které polarizační brýle přinášejí, oceníte při každodenních aktivitách, sportu i relaxaci.Mhouříte oči do oslňujícího slunce, odrážejíciho se od silnice po dešti, když jedete autem? Cítíte nepříjemné odlesky od hladiny jezera či moře když se na něj díváte? Při čtení u vody hledáte tu správnou polohu knihy (časopisu), který Vám do očí " hází " nepříjemné odlesky? Všechny zmíněné problémy Vám pomohou vyřešit polarizační brýle.

POKUD MÁTE DOTAZ, KTERÝ JSTE ZDE NANAŠLI, BUDEME RÁDI, KDYŽ SE NA NÁS OBRÁTÍTE NA ADRESE: info@sport-bryle.cz